بستنکوکی و حریم خصوصی

این سایت از کوکی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از کوکی ها، اینجا را کلیک کنید. برای حذف این پیام و رضایت نسبت به استفاده از کوکی ها در این وب سایت، روی "X"کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
FC Barcelona

BEKO و بارسلونا اکنون در یک تیم هستند!

بکو با افتخار حامی تیم بارسلونا شده است!

بکو از مردم انرژی می گیرد.این انرژی در ساخت یک شرکت بین المللی به ما کمک کرده و دید ما را می باز و راه را برای ما هموار کرده و در تعیین اهداف جهانی به ما یاری می رساند. ورزش جانی دوباره به زندگی انسان می بخشد و انجام آن از طریق تفریح و برنامه های ورزشی- اجتماعی می تواند در ساخت جامعه به ما کمک کند.علاقه شدید ما به ورزش نیز از این انرژی نشات می گیرد.

این انرژی یکی از پر رونق ترین برند های جهانی را با باشگاه های معروف ورزشی هم سو کرده به طوری که بکو و بارسلونا را به هم پیونده داده است.


image-2
تغییر برای بهتر

مفتخریم برای اولین بار پس از شراکت خود با بارسلونا لوگو برند جدیدمان را معرفی کرده و از این که در فصل آینده آن را بر روی پیراهن این تیم به نمایش در می آوریم به خود می بالیم.

تمام موفقیت های ما با هدف ارتقاء زندگی محقق می شوند و به خاطر مردم برای بهترین تلاش می کنیم

فعالیت ها، امید و علاقه آن ها، در 60 سال گذشته برای ما الهام بخش بوده است.بکو با چنین انگیزه و امیدی "تغییر برای بهتر " را مد نظر داشته است.لوگوی جدید منادی رقابت برند جدید ما براساس فلسفه "تغییر برای بهتر "است.این دید ما را با بارسلونا هم سو کرده که ارزش ها و دید آن در حوزه فوتبال، با ارزش و دید ما یکی شده است.

شعار "بارسلونا بیش از یک باشگاه"تعهد آن ها به طرفداران و جامعه وسیع تری را نشان می دهد.بکو نیز همانند این باشگاه، برای ارتقاء زندگی افراد تلاش می کند به همین منظور به دنبال ابتکار، برتری و موفقیت های بیش تر خواهیم بود.