بستنکوکی و حریم خصوصی

این سایت از کوکی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از کوکی ها، اینجا را کلیک کنید. برای حذف این پیام و رضایت نسبت به استفاده از کوکی ها در این وب سایت، روی "X"کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
بارسلونا

بکو و بارسلونا اکنون در یک تیم هستند!

بکو با افتخار حامی تیم بارسلونا شده است!

بکو از مردم انرژی می‌گیرد. همین انرژی است که به ما کمک کرده است تا به شرکتی بین‌المللی تبدیل شویم و باعث می‌شود چشم‌انداز خود را به‌طور مستمر بهبود بخشیم. حضور شما به ما انرژِ می‌دهد تا مسیر خود را در دستیابی به اهداف‌مان مشخص کنیم. علاقه بکو به ورزش از این باور ناشی می‌شود که ورزش می‌تواند جانی دوباره به زندگی تزریق کرده و سرگرمی و نشاط را به زندگی اضافه کند. همچنین باعث می‌شود که مردم در قالب ورزش‌های اجتماعی و دسته‌جمعی، در کنار هم جمع شوند. از همین رو، ما به طور فعال از شاخه‌های مختلفی از ورزش مانند بسکتبال و فوتبال حمایت کرده‌ایم.

این روحیه باعث شده است که بکو به عنوان یکی از برندهای که به سرعت در حال رشد است، به یکی از محبوب‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان، یعنی بارسلونا بپیوندد. دو برند بی‌نظیر با باورهای مشترک درباره قدرت غیر قابل انکار ورزش در ایجاد تغییر در زندگی اکنون در یک تیم هستند.


image-2
ایجاد تغییر به‌منظور بهبود

بکو، با افتخار و برای نخستین بار بعد از آغاز حمایت از بارسلونا، لوگوی جدید خود را معرفی می‌کنیم. اکنون برند بکو با نام بارسلونا همراه شده است تا فصل‌های موفقی را در آینده رقم بزند. مهم نیست که داستان موفقیت‌ ما از کجا شروع می‌شود چرا که همه موفقیت‌ها از الهامات ما برای ساخت زندگی بهتر نتیجه می‌گیرد. انگیزه ما برای تلاش، ایجاد زندگی بهتر برای مردم است.

فعالیت‌ها، علاقه‌مندی‌ها و طرز فکر مردم، همان چیزی است که طی 60 سال گذشته، تا به امروز الهام‌بخش ما بوده و باعث شده است که روحیه "ایجاد تغییر به‌منظور بهبود" در روند کاری ما ثبت شود. این لوگوی جدید، دربرگیرنده و معرف ایده "ایجاد تغییر برای بهبود" است.

شعار باشگاه بارسلونا "فراتر از یک باشگاه"، نشان‌دهنده تعهد این تیم نسبت به طرفدارانش و جامعه‌ بزرگ‌تر از آن است. درست به همین شکل، بکو تلاش می‌کند تا تغییراتی را در زندگی افراد ایجاد کند و این کار را با نوآوری مستمر و تلاش برای دستیابی به کیفیت بیشتر انجام می‌دهد.